Prehľad letných táborov v našej mestskej časti

Prehľad letných táborov v našej mestskej časti

Pripravili sme pre vás rozpis táborov počas leta v našej mestskej časti. Ak ešte neviete, kam deti prihlásiť, možno vás niektoré zaujmú. Vybrať si môžete z pohybových, kreatívnych, náučných, ako aj športových.

LETNÝ DENNÝ TÁBOR SEBAOBRANY

Chcete, aby vaše deti zažili skvelých päť dní sebaobrany, športu, zábavy a zaujímavých aktivít? Pod dohľadom skúsených registrovaných inštruktorov s dlhoročnými skúsenosťami a praxou si deti užijú tréningy sebaobrany Krav Maga, zlepšia kondíciu, naučia sa disciplíne a zvýšia si sebadôveru. Deti sa taktiež naučia, ako sa správať v krízových situáciách. Budú súčasťou ozajstného letného dobrodružstva. www.ubransa.sk

 

GYMNASTICKO-TANEČNÝ KEMP

pre všetky dievčatá vo veku 6 – 15 rokov sa koná v športovej hale a škoslkom areáli školy na Hargašovej ulici 5 v Záhorskej Bystrici. Týždeň plný tréningov Modernej gymnastiky, Rokenrolu, Karibských tancov, Moderného tanca. Týždeň plný zábavy, smiechu a krásnych chvíľ. Týždeň plný pohybu, tvorivých dielní a nových zážitkov. Dievčatám sa budú venovať profesionálne trénerky.

HIP HOPOVÝ KEMP

pre deti od 6 – 15 rokov sa koná v športovej hale a škoslkom areáli školy na Hargašovej ulici 5 v Záhorskej Bystrici. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých (deti rozdelíme podľa tanečnej úrovne a veku).

Tanec, hudba, zábava, profesionálni taneční lektori a kopec dobrodružstiev a nových zážitkov! Na deti čaká bohatý program – zábavné pohybové hry, tanečný battle, tvorivé dielne, záverečné kempové vystúpenie.

POLDENNÝ ANGLICKÝ TÁBOR

Jazyková škola Smiling Snake organizuje už 4. ročník letného kurzu angličtiny pre najmenších. Teddy Eddie on Holiday spája licencovanú metódu angličtiny Teddy Eddie a šantenie na vidieckom dvore priamo v srdci Záhorskej Bystrice. Pod dohľadom skvelých lektorov deti zažijú množstvo aktivít a zábavy a zdokonalia sa v anglickom jazyku.

LETNÝ POLDENNÝ ZÁŽITKOVÝ TÁBOR

Letný tábor pre deti od 3-6 rokov v Lalalande. Týždeň plný zábavy, pohybu, hrania, maľovania, skladania a iných kreatívnych aktivít. Témou tohto táborového týždňa bude Priateľstvo. Ak ešte nemáte plán pre vašich najmenších, určite ich prihláste.

LETNÝ FLORBALOVÝ TÁBOR

 

Aj toto leto tréneri z Tsunami Záhorská Bystrica pripravujú pre vaše deti skvelé letný tábor. Je určený pre úplných začiatočníkov (nováčikov, ktorí ešte v živote florbal nehrali a chcú si to vyskúšať), ako aj pre deti, ktoré už florbal hrali. Ak nemáte hokejku, tak vám ju zdarma požičiame. Jediné, čo budete potrebovať, je obuv do haly, ktorú väčšinou deti používajú na telesnej výchove. Tábor bude prebiehať v dvoch termínoch v hale v Záhorskej Bystrici od 8.00 hod. do 15.30 hod.

Tábor je určený pre deti od 6 – do 13 rokov. Treba vyplniť prihlášku podľa termínu, ktorý vám bude vyhovovať.

Prihláška na termín od 1.- do 5.7.2024 tu:

https://forms.gle/PeN4eYsqKnsmBkRE9

Prihláška na termín od 22.- do 26.7.2024 tu:

https://forms.gle/p6xGc6CPrYaKDFze9

Cena tábora je do 31.5.2024 zvýhodnená 219 €/za celý tábor.

Je možné sa prihlásiť len na konkrétny deň. Vtedy je cena 50 €/deň.

LETNÉ FUTBALOVÉ KEMPY

Zažite leto s futbalovými a pohybovými tréningami, výletmi do prírody ale tiež množstvom zábavy na našom futbalovom ihrisku. Tréneri MFK Záhorská Bystrica aj tento rok pripravili viacero turnusov pre malých aj veľkých futbalistov. Zamakáte si na vlastnej kondičke a technike, naučíš sa rôzne herné stratégie a formácie ale hlavne si užijete leto naplno.

 

LETNÉ TÁBORY S ANGLIČTINOU

Na letné tábory Helen Doron English sa viete zaregistrovať tu: https://helendoron.sk/bratislava-dubravka-a-karlova-ves/kalendar/