Výrazné dopravné obmedzenia na Pútnickej ulici vo štvrtok a cez víkend

Výrazné dopravné obmedzenia na Pútnickej ulici vo štvrtok a cez víkend

Bystričania, vo štvrtok 20. mája a v piatok 21. mája budú na Pútnickej ulici prebiehať frézovacie práce a počas nadchádzajúceho víkendu v sobotu 22. mája a v nedeľu 23. mája je na pláne asfaltovanie komunikácie. S tým súvisia výrazné dopravné obmedzenia, všetkých vás prosíme o ich rešpektovanie.

Vo štvrtok 20. mája a v piatok 21. mája bude prebiehať frézovanie komunikácie. Neparkujte, prosím, v úseku Pútnickej, kde prebiehajú stavebné práce. Odparkované vozidlá by znemožnili frézovanie.

Počas víkendu 22.-23. mája bude prebiehať I. fáza asfaltovania cesty a celý úsek opravovanej Pútnickej ulice bude neprejazdný

II. fáza asfaltovania komunikácie bude prebiehať v piatok 28. mája a v sobotu 29. mája. Opravovaný úsek Pútnickej ulice bude neprejazdný.

Prosíme všetkých Bystričanov, aby s týmito dopravnými obmedzeniami počítali a rešpektovali ich.

Je to v záujme kvalitnej a rýchlej opravy komunikácie. Víkendové dni považujeme za ľahšie zvládnuteľné z hľadiska dopravy po mestskej časti, preto udeľujeme výnimku na priebeh I. fázy asfaltovania aj na práce v nedeľu, ktorá je inak určená za deň nedeľného pokoja.