Využitie a prenájom športovej haly

Využitie a prenájom športovej haly

Ako funguje športová hala? Aké má využitie? A dá sa niekedy prenajať?
Aj toto sú otázky, ktoré sa veľa obyvateľov pýta. Prinášame vám informácie o fungovaní športovej haly a odpovede aj ta tieto otázky 😊
Športová hala plní využitie na rôzne športové udalosti, tréningy, telovýchovné aktivity pre žiakov našej školy ale zároveň je to multifunkčný priestor možnosť organizácie kultúrnych podujatí či koncertov. Počas týždňa má využitie najmä pre našich školákov a športové kluby (ping-pong, futbal, florbal, gymnastika) zo Záhorskej Bystrice na tréningovú činnosť a jej vyťaženie je v tomto čase takmer na 100%. Počas víkendov má obsadenie hlavne pre ligové zápasy ale tiež ponúka priestor na prenájom či organizáciu podujatí.

V prípade záujmu o krátkodobý prenájom športovej haly kontaktujte: Katarína Jakubíková, +421 903 556 568, ronika3@gmail.com

Aké využitie majú horné miestnosti?  Horné dve miestnosti budú slúžiť ako tanečné miestnosti. Kde bude možnosť trénovať rôzne bojové umenia, tanečné a gymnastické krúžky alebo napríklad joga a podobné cvičenia.

Ako funguje bufet a čo všetko ponúka? Je len počas víkendu alebo aj počas týždňa? Bufet s recepciou a hlavný vchod bude otvorený na začiatku roku 2020 z dôvodu momentálneho využitia priestorov ako jedáleň pre materskú škôlku. Otvorený bude počas týždňa vždy od začatia poobedných tréningov t. j. 14:00 a počas víkendov vždy počas prevádzky športovej haly.

Akú kapacitu má tribúna?  Kapacita tribúny je 200 divákov. Avšak hala má kapacitu 250 divákov.

Na koľko častí sa dá hala predeliť?  Hala sa dá predeľovacou plachtou rozdeliť na dve tréningové ihriská.

Koľko šatní je v športovej hale?  Po odsťahovaní škôlky zo športovej haly bude hala mať k dispozícií 6 šatní. Momentálne však tieto priestory slúžia škôlke.

Je hala v zimnom období vykurovaná?  Áno hala je v zimnom období plne vykurovaná

Aká je cena prenájmu?  Cenník obsahuje viacero kategórií. No cena jednej hodiny počas víkendu je 40 €. Každou ďalšou hodinou je suma za hodinu nižšia.

Sú v cene prenájmu aj mantinely?  Cena za prenájom florbalových mantinelov je 5 € hodina.