Zacvičte si počas celého leta

Zacvičte si počas celého leta

Vyformovať postavu, spevniť brucho či zlepšiť kondíciu alebo jednoducho využiť letný čas na aktívny pohyb môžete aj priamo v Záhorskej Bystrici. Prinášame vám zoznam tréningov a cvičení vonku aj vnútri, do ktorých sa počas celého leta môžete zapojiť. Ak neviete, kedy začať, teraz je ten správny čas. Stačí si len vybrať.

FitMamičky City Kids
Hodina určená pre mamičky, ktoré si chcú aj na materskej dovolenke dopriať pravidelný pohyb. Môžu prísť aj s deťmi, takže im nič nebráni zacvičiť si a detičky sa zatiaľ zahrajú s hračkami – zabezpečený aj babysitting. Byť maminou však nie je podmienka, najdôležitejšia je chuť cvičiť a urobiť niečo pre seba.
pondelok, streda a piatok o 9:00 / futbalové ihrisko
Prihlasovanie a info: https://www.facebook.com/groups/3054043278001527/

FitBody City Kids
Skupinové cvičenie určené pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre svoje zdravie a telo. Kombinujeme vysoko intenzívne cvičenie so statickými cvikmi, vďaka čomu precvičíme celé telo. Každý tréning je iný, každý tréning je nová výzva.
pondelok a streda o 19:00 / futbalové ihrisko
sobota 8:45 / workoutové cvičisko
Prihlasovanie a info: https://www.facebook.com/groups/181985433060866

FitLatino Ladies City Kids
Hodina s profesionálnym tanečníkom a trénerom. Naučíme ťa základné kroky latinskoamerických tancov. Hodiny sú určené pre ženy všetkých vekových kategórií, pre začiatočníčky aj pokročilejšie. Podstatou je zabaviť sa, zatancovať a užiť si svoju hodinku v latino rytme.
piatok o 19:00 / plocha na workoutovom cvičisku
Prihlasovanie a info: https://www.facebook.com/groups/266563194640415

Total Body s Luciou
Kruhový funkčný intervalový tréning zameraný na rozvoj sily a kondície, ktorý ti pomôže spáliť tuk a vyformuje postavu. Okrem vlastnej váhy sa pri ňom využívajú aj rôzne závažia a náradie ako činky, medicinebally, kettlebelly, či frekvenčný rebrík a expandery.
pondelok a štvrtok o 18:00 a v nedeľu o 9:00 / FajnClub
Prihlasovanie a info: https://www.fajnclub.sk/sluzby/skupinove-treningy/

STRONG Nation™ so Sani
Vysokointenzívny skupinový tréning, pri ktorom pracuješ s vlastnou váhou tela. Je jedinečný tým, že každý cvik pri ňom prebieha do dokonale zosynchronizovanej hudby. Celá hodina je vyskladaná z rozcvičky, 4 kvadrantov a záverečného strečingu a uvoľnenia.
utorok a stredu o 18:00 / FajnClub
Prihlasovanie a info: https://www.fajnclub.sk/sluzby/skupinove-treningy/

Power Joga s Katkou
Power Joga vychádzajú z klasickej jogy do použitia sily, s využitím pozícii z pravidiel rehabilitácie a strečingu. Cieľom je posilniť zdravie, pružnosť, silu ako tela, tak aj mysle.
Hodiny sú určené pre mužov, ženy, starších ako aj mladých.
utorok a štvrtok o 19:00 / plocha na workoutovom cvičisku (v prípade nepriaznivého počasia zrkadlová sála – budova starého miestneho úradu)
Prihlasovanie a info: https://www.facebook.com/groups/100150577011392/ prípadne tu: https://www.facebook.com/Zdravo-s-yogou-Zahorska-Bystrica-279042992469860/

Nedeľná ranná joga s Katkou
Víkendová ranná joga na ktorej sa uvolníte a posilníte telo aj myseľ do nového pracovného týždňa. Stačí si zobrať iba podložku. Hodina je určená pre všetky vekové kategórie.
nedeľa o 9:30 / plocha na workoutovom cvičisku  (v prípade nepriaznivého počasia zrkadlová sála – budova starého miestneho úradu)
Prihlasovanie a info: https://www.facebook.com/groups/100150577011392/ prípadne tu: https://www.facebook.com/Zdravo-s-yogou-Zahorska-Bystrica-279042992469860/

Body Workout s Adamom
Dynamický intervalový tréning pre ženy aj mužov zameraný na formovanie postavy. Hodina je zložená z kondičného ako aj silového tréningu, kde postupne precvičíte všetky svalové partie a spálite prebytočné kalórie, ktoré ste počas týždňa nazbierali. Stačí si priniesť podložku a vodu. Tréning je určený pre všetky vekové kategórie.
sobota o 10:00 / workoutové cvičisko
Prihlasovanie a info: bez registrácie, stačí prísť priamo na miesto

Pilates a Pop Pilates – Pozitívum v nás
Pilatesove cviky posilňujú a predlžujú všetky svaly aj tie najhlbšie uložené, odstraňujú svalové disbalancie a podporujú správne držanie celého tela. Je výborným prostriedkom proti každodenným stresom. V priebehu cvičení nebudete môcť myslieť na nič iné len na pohyby, ktoré vykonávate, pocity z vlastného tela a správne dýchanie.Hodina cvičenia Pilates začína rozcvičkou na uvoľnenie celého tela a zahriatím, nasledujú posilňovacie a následne uvoľňovacie cviky zamerané na jednotlivé svalové skupiny. Hodina končí dôkladným strečingom všetkých precvičovaných partií.

Cvičí sa v tanečnej sále u Iváka
Prihlasovanie a info: http://www.pozitivumvnas.sk/harmonogram_cviceni.html

program