Aktualizované: Vstupenky na predstavenie Kvarteto sú k dispozícii na úrade

Aktualizované: Vstupenky na predstavenie Kvarteto sú k dispozícii na úrade

Milí obyvatelia, pri príležitosti 35. výročia Klubu dôchodcov v Záhorskej Bystrici starosta Jozef Krúpa pozýva všetkých členov Klubu dôchodcov a širokú verejnosť na divadelné predstavenie Kvarteto, ktoré sa uskutoční v pondelok 23. októbra o 19.00 hod. v Spoločenskom dome v Záhorskej Bystrici. V réžii Martina Mňahončáka sa predstavia Božidara Turzonovová, Zuzana Kocúriková, František Kovár a Peter Šimun.

Pre seniorov z Klubu dôchodcov sú na podateľni miestneho úradu od utorka 26.9.2023 pripravené na vyzdvihnutie voľné vstupenky na predstavenie.
Všetci bystrickí seniori, ktorí nie sú členmi Klubu dôchodcov a majú trvalý pobyt v Záhorskej Bystrici, si môžu zakúpiť lístok za zvýhodnenú cenu 5 eur. Široká verejnosť si môže zakúpiť vstupenky na predstavenie v cene 17 eur na podateľni miestneho úradu.

Kvarteto je vtipno-dojímavý príbeh o štyroch slávnych hviezdach operného neba, ktorí sa po rokoch nečakane stretnú a s humorom spomínajú na zašlú slávu, svoje lásky i erotické zážitky, hoci väčšina z nich má už problém spomenúť si na vlastné meno či raňajkové menu dnešného dňa.