VIDEO: Reprezentačný ples starostu 2023

VIDEO: Reprezentačný ples starostu 2023

Tohtoročný 27. ročník Reprezentačného plesu starostu prilákal na parket Spoločenského domu do Záhorskej Bystrice skalných, ale aj nových hostí z Bratislavy a blízkeho okolia.

Honosne vyzdobená sála, fotokútik vo foyeri Spoločenského domu, výborné dobroty z Corona baru, exkluzívne pitie od Wine Expert, ale najmä výborne naladení hostia a vynikajúca hudba, to všetko dotvorilo slávnostnú a veľmi príjemnú atmosféru tradičného plesu starostu.

Slávnostné predtancovanie Mária Lopeza s partnerkou predchádzalo prvému tanečnému kolu, ktoré otvoril starosta Jozef Krúpa s manželkou, vzápätí sa pridali prví tanečníci a parket sa razom zaplnil a zostal plný až do skorých ranných hodín. Hostí sprevádzala moderátorka Veronika Hatala, za mikrofónom sa predstavila kapela Tip Top Band, Veronika Hatala, špeciálnym hudobným hosťom bol český Slávik Dalibor Janda, ktorý si na pódium priviezol aj dcéru Jiřinu Annu. Bezprostredný, zábavný spevák zahral množstvo legendárnych hitov, pri ktorých si zaspievali prítomní hostia pod pódiom.

O zábavu sa postarali aj krásne tanečníčky Mario Lopez Dance Company, ktoré učili hostí tancovať, zároveň na parkete ukázali aj svoje tanečné umenie. Polnočná tombola, v ktorej sa zhromaždilo takmer 70 hodnotných cien, potešila nejedného hosťa, výherný tombolový lístok na hlavnú cenu – horský bicykel značky Kellys – si zakúpila pani Ingrid, ktorá sa ako čašníčka starala po celý večer o komfort zabávajúcich sa hostí. Starosta Jozef Krúpa ďakujem všetkým partnerom za hodnotné ceny, ktoré venovali do tomboly. Za finančný sponzorský dar ďakujeme spoločnostiam BVS, Kamiprofit, stavebná spoločnosť Milan Brštiak.

Hudba hrala do skorých ranných hostí, v priestoroch Corona baru sa tancovalo a spievalo na ľudovú nôtu aj vďaka ľudovej hudbe Dudíci. Vo foyeri Spoločenského domu sa hostia fotili v pripravenom fotokútiku a fotografie si následne, ako krásnu spomienku, odniesli domov.

Veríme, že všetci prítomní sa dobre zabavili. S tými ostatnými sa snáď uvidíme budúci rok…