VIDEO: Bystričania v sobotu plesali

VIDEO: Bystričania v sobotu plesali

Poslednú januárovú sobotu sme pred Spoločenským domom vyrolovali červený koberec a vítali hostí XXVIII. ročníka Reprezentačného plesu starostu. Viac ako dvesto hostí si užilo skvelú zábavu do skorého nedeľného rána. Hlavnou hviezdou tohto ročníka bola speváčka Eva Máziková, ktorá plnú sálu roztancovala a dobre zabavila. O zábavu sa postarala aj Ľudová hudba Dudíci, kapela Tip top band spolu s Jankom Slezákom, tanečná skupina CreDance a moderátorka a speváčka Lenka Debnárová. Pozrite si fotogalériu podujatia, ktoré sa nieslo v slávnostnom duchu, pretože naša mestská časť Záhorská Bystrica vstúpila do roku 710. výročia prvej písomnej zmienky. Nesmela preto chýbať sabrage, vynikajúce jedlo a pitie, úžasná tombola a drink taxi od spoločnosti Auto Wilis.

O catering sa tento rok postarali reštaurácie Bistric, Corona Bar, U Kohútika, Tapas bar u Miquela. Víno na stoly venovala reštaurácia Bistric, vo foyeri Spoločenského domu si hostia pochutili aj na víne a destilátoch od WINE EXPERT. Každý hosť plesu si domov odniesol čokoládový darček Kokiblu vyrobený priamo v Záhorskej Bystrici. Za ďalší catering ďakujeme aj pekárni Borák a Anne Kahánkovej. Ďakujeme aj spoločnosti Orešianky, ktorá ples finančne podporila.

Ďakujeme všetkým partnerom plesu a všetkým darcom tomboly: Spoločnosť Drivetesla.sk venovala víkend s autom Tesla, Vít Bojňanský venoval nádhernú kresbu, ŠK Slovan knihy z edície Luxusná knižnica, starosta Jozef Krúpa venoval do tomboly robotický vysávač, spoločnosť OCCAM darovala tyčový vysávač, Petra Toth nádherné náušnice, Bory Mall poukážku na nákup v hodnote 150 eur, primátor Stupavy Peter Novisedlák venoval tablet, spoločnosť Menton venovala mobilný telefón, spoločnosť Sportfinal kolobežku s prilbou, Richard Verner venoval chladničku na víno, spoločnosť BKP venovala vysokotlakový čistič.
Poukážky na nákup tovarov a služieb venovali spoločnosti: Alpina, PPF servis, Palmers, Boris Hurbanič, čerpacia stanica VOMS, City Kids, Bajkservis, kaviareň Pystrich, Bory Mall, Poľovnícke združenie Záhorská Bystrica.
Darčekové koše a rôzne hodnotné dary venoval župan Juraj Droba z BSK, Zuzana Kaliariková zo ZŠ s MŠ Hargašova 5, starostka Marianky Zuzana Iváková, TJ Záhorák, miestny úrad Záhorská Bystrica venoval výhercom dva lístky na koncert Nedvědovcov, Rímskokatolícky farský úrad Záhorská Bystrica, miestny poslanec Daniel Liďák, Corona Bar, Bratislavská mincovňa – Pressburg Mint, rodina Cintulová, Vlasta Hubková z miestneho úradu, BKP, vicestarosta Martin Besedič s manželkou, prírodná kozmetika Ringana, Agentura PRIMA, Dobrovoľný hasičský zbor, Miestny spolok slovenského červeného kríža. OZ Hlas nádeje, Kvetinárstvo Vôňa ruže, STK Stupava, Rod. Petra Gašpara.

Všetkým srdečne ďakujeme za podporu.

Hosťom ďakujeme za ich úžasnú atmosféru a veríme, že sa o rok stretneme zas!