Vyhlasovanie dňa 7.3.2019

V dňoch 29. a 30. marca sa uskutoční zbierka obnoseného šatstva a obuvi pre deti aj dospelých a ďalších vecí pre domácnosť ako sú prikrývky, postelná bielizeň a kuchynské potreby. Veci môžete priniesť v piatok od 15stej do 20tej hodiny a v sobotu od 9tej do 12stej hodiny do budovy fary v Záhorskej Bystrici.

 

Veríme, že zbierku pre potrebných, ktorú organizuje sociálna komisia pri Miestnom zastupiteľstve Záhorská Bystrica spolu so sociálnou komisiou pri Farnosti v Záhorskej Bystrici podporíte aj vy a prispejete k zlepšeniu podmienok mnohých občanov Slovenska.

Pozvánky:

 

  1. Mestská časť Bratislava Záhorská Bystrica vás pozýva na nasledovné podujatia:

v sobotu 9. marca

v rámci Marec – mesiac knihy organizujeme prezentáciu knižky: Z Karibiku do Patagónie. Premietanie fotografií zo zaujímavých miest Južnej Ameriky a jedinečné zážitky vám opíše autor knihy Viktor Varga. Začíname o 17tej hodine.

 

  1. A v nedeľu 10. marca vás milé dámy, ženy a žienky pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pozývame do Spoločenského domu na spoločné stretnutie a posedenie pri káve a koláčiku. Posedenie nám svojim vystúpením spríjemnia deti z La Dansa a ZUŠ J. Kresánka. Pripravili sme pre vás aj módnu prehliadku butiku Madam of Karlofka. Tešíme sa na vás v nedeľu 10. marca o 16tej hodine.

 

Inzercia:

Novootvorená kaviareň na Bratislavskej ulici KAI CAFE vás pozýva na výbornú kávu a chutný koláč v prostredí, kde sa budete cítiť ako doma. Otvorené každý deň.

 

Ďakujeme za pozornosť