Vyhlasovanie dňa 15.4.2019

Oznamy:

Vážení občania, venujte pozornosť nasledujúcim oznamom:

V najbližších dňoch vám budú doručované oznámenia o konaní volieb do Európskeho parlamentu, ktoré sa uskutočnia v sobotu 25.05.2019 v čase od 7:00 – do 22:00 hodiny. Upozorňujeme vás, že je potrebné viditeľne označiť domy najmä orientačným číslom, aby vám mohli oznámenia včas a správne doručiť.  Ďakujeme za ústretovosť.

Milí Bystričania,

Príchodom Jari nastáva obdobie dlhotrvajúceho sucha a teplého počasia, ktoré je z hľadiska ochrany pred požiarmi kritické a je považované za čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov. Za toto obdobie sa považujú mesiace marec až august.

Preto Vás prosíme o zvýšenú opatrnosť a bezpečnosť.

Je zakázané: vypaľovanie suchých porastov, ktoré ešte rastú na koreni: ako kríky, burina, tráva, byliny a iné.

Pozvánky:

Družstvo dorastencov stolnotenisového oddielu TTC Záhorská Bystrica si vybojovali titul a chlapci sú Majstrami kraja družstiev dorastu v sezone 2018/2019.

Záhorská Bystrica tak prvý krát uvíta na domácej pôde v prvom barážovom stretnutí o postup do dorasteneckej extraligy Gasto Galanta.

Pozývame Vás povzbudiť  našich chlapcov na prvé barážové stretnutie,  ktoré sa bude hrať v Spoločenskej sále kultúrneho domu v pondelok 15-teho apríla o 18,15 večer.

úspešná acappella FRAGILE sa prepojila s Ligou proti rakovine a podporuje ľudí bojujúcich s rakovinou a rozdáva svojimi koncertami nádej.

Tešíme sa, že táto skupina bude v rámci svojho Bratislavského turné Fragile Bratislava Narcis Tour 2019 vystupovať aj v Spoločenskom dome v Záhorskej Bystrici. A to 16.4.2019 o 19:00 h.  Príďte na vystúpenie nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru a zábavy. Vstupenky si môžete zakúpiť cez ticketportal, alebo na miestnom úrade v Záhorskej Bystrici. Cena vstupenky je 14 eur.

Inzercia:

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica Vám ponúka špičkové betónové a pálené krytiny NELSKAMP v bez kompromisne najnižších cenách na trhu. Naviac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania a parapety Vám vyrobíme na počkanie, zvitky denne skladom. Tešíme sa na Vás STRECHY TCHIMO Záhorská Bystrica.

Opakovanie oznamov

Ďakujeme za pozornosť