Od narodenia žijem v Záhorskej Bystrici, odkiaľ pochádza moja rodina z otcovej strany. Po ukončení základnej školy v Záhorskej Bystrici som pokračovala na Gymnáziu Ladislava Sáru v Karlovej Vsi a po maturite som študovala učiteľstvo pre 1. stupeň základnej školy na Pedagogickej fakulte v Nitre. Od skončenia vysokej školy som učila na základných školách – v Petržalke, v Devínskej Novej Vsi, Dúbravke. Nakoniec som sa zamestnala v Základnej škole s materskou školou v Záhorskej Bystrici, kde pracujem už 20 rokov. V súčasnosti som zástupkyňou riaditeľky základnej školy. Celý svoj život som zasvätila učeniu a učeniu sa, preto som počas svojej učiteľskej praxe absolvovala rôzne kurzy a školenia.
S mojím manželom Ľubošom vychovávame dve dcéry. Staršia Simonka skončila psychológiu na Filozofickej fakulte UK a mladšia Lenka bude maturovať na Gymnáziu Jura Hronca v Bratislave. Od detstva som chcela byť učiteľkou, preto mojím najväčším koníčkom je moje povolanie. Ale časom som sa začala veľmi zaujímať aj o informačné technológie, čo ma baví stále viac a viac a rozvíjam sa v tom. Rada cestujem a spoznávam nové miesta.
Mojím životným krédom je nerobiť druhým to, čo nechcem, aby robili mne. Preto si veľmi cením toleranciu a porozumenie. To by som chcela rozvíjať a podporovať aj medzi obyvateľmi Záhorskej Bystrice ako poslankyňa. Keďže je môj život spojený so školstvom, prioritne sa chcem starať o rozvoj a skvalitňovanie materskej i základnej školy. Som presvedčená, že deti by sa mali mať možnosť rozvíjať po každej stránke – či už po umeleckej alebo športovej. Preto budem presadzovať ďalšie možnosti na kvalitné trávenie voľného času pre naše deti. Keďže rada sledujem nové trendy v informačných technológiách, chcem navrhovať nové moderné možnosti na komunikáciu mestskej časti s obyvateľmi.