PROGRAM: Pozývame vás na hody a charitatívny Beh za zdravie

PROGRAM: Pozývame vás na hody a charitatívny Beh za zdravie

Milí Bystričania, prijmite naše pozvanie na tradičné Malé bystrické hody a na prvý ročník charitatívneho Behu za zdravie. To všetko už tento víkend!

Tradíciu hodov v Záhorskej Bystrici radi udržujeme, a preto sme aj na tieto malé hody pripravili bohatý kultúrny a sprievodný program. V piatok sa koná divadlo pre deti, v sobotu je pripravených množstvo hudobných vystúpení, kolotoče a dobré občerstvenie, k nedeľnému programu neodmysliteľne patrí dychová hudba a ďalšie vystúpenia tanečníkov a hudobníkov.

Súčasťou tohtoročných Malých bystrických hodov je aj prvý ročník charitatívneho Behu za zdravie, ktorý pobežíme v sobotu 1. júla o 9.30 hod. od bystrického pumptracku cez ulice Záhorskej Bystrice. Výťažok zo štartovného venujeme rodine chorého Adamka, na ktorého príbeh nás upozornila Bystričanka prof. MUDr. Alexandra Kolenová, PhD.

Prečítajte si: Príbeh statočného bojovníka Adamka s leukémiou

Na charitatívny beh sa môžete registrovať online a prispieť aj v prípade, že nebeháte. Okrem Adamka pomôžeme počas akcie aj dvom sestrám, žiačkam našej základnej školy, ktoré osireli.

Trasa behu povedie ulicami Záhorskej Bystrice a bežci pobežia v plnej premávke. Preto vás chceme všetkých poprosiť o zvýšenú pozornosť na cestách v čase medzi 10-11.30 hod. Tu je trasa behu:

Na všetkých sa srdečne tešíme a želáme príjemnú zábavu!