Pozvánka na koncert: Najkrajšie nedvědovky s Honzom Nedvědom ml. 2.4.2024

Pozvánka na koncert: Najkrajšie nedvědovky s Honzom Nedvědom ml. 2.4.2024

Milí Bystričania, prijmite pozvanie na koncert kapely Příbuzní, ktorá sa predstaví s najkrajšími nedvědovkami v podaní Honzu Nedvěda ml.

Koncert sa koná v utorok 2. apríla v Spoločenskom dome v Záhorskej Bystrici o 19.00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť na miestnom úrade u p. Besedičovej – 0901 795 499 alebo cez Tickeportal tu: https://www.ticketportal.sk/event/Najkrajsie-Nedvedovky-s-Honzom-Nedvedom-ml

Cena vstupenky je 20 EUR, pre držiteľov Karty výhod 17 EUR.
(Karta výhod je určená pre obyvateľov s trvalým pobytom v Záhorskej Bystrici a vybavíte ju na podateľni miestneho úradu.)

Kapela PŘÍBUZNÍ oslavuje tento rok 30 rokov od svojho vzniku a patrila k špičkám folkovej muziky u nás. Sprevádzala niekoľko rokov Honzu Nedvěda s veľkou kapelou POKLAD a tiež Františka Nedvěda. Potom sa ale na dlhých skoro 20 rokov odmlčali. V tomto roku sa ale rozhodli opäť naskočiť a svoje 30 narodeniny tak osláviť koncerty s divákmi po celej Českej a Slovenskej republike. Zo základného obsadenia zostali Honza Nedvěd ml., jeho žena Hanka Nedvědová (Šebestová) a Láďa Zvak.
Pribrali však aj fenomenálnych muzikantov 3 bratov Oršulíkov (bicie, basa, gitary), ale hlavne aj spevákov, takže viachlasy znejú v ich piesňach viac ako úžasne.

Na koncertoch si môžete zaspievať nielen staré hity bratov Nedvědovcov, kapely Spirituál Kvintet, Brontosaurů, ale aj Příbuzných. Zaznejú tu aj nové originálne piesne, ktoré Honza vydáva na svojom novom albume a určite zahrá a zaspieva aspoň jednu.
Všetci ste srdečne vítaní!