POZOR, ZMENA: Podujatie Pohyb v nás sa presúva na nedeľu 15.5.

POZOR, ZMENA: Podujatie Pohyb v nás sa presúva na nedeľu 15.5.

Milí Bystričania, deti, priaznivci pohybu, pripravované podujatie Pohyb v nás pod taktovkou CityKids sa presúva na nedeľu 15. mája v tom istom čase, od 14.00 – 18.00 hod. v školskom športovom areáli.

„Žiaľ, z dôvodu veľmi nepriaznivej predpovede na sobotu 7. mája, ktorú máme overenú aj z meterologického ústavu (nebolo nám odporúčané robiť podujatie vonku), sme sa rozhodli podujatie POHYB NÁS SPÁJA presunúť. Podujatie sa presúva na nedeľu 15.5.2022, v tom istom čase od 14.00 – 18.00 hod.,“ informovali nás organizátorky podujatia.

Tí, čo sa zaregistrovali, automaticky ich registrácia platí aj na náhradný termín. Ak by Vám nový termín podujatia nevyhovoval, kontaktujte prosím organizátorov CityKids. Všetci veríme, že nový termín už vyjde na 100 %, lebo je pre deti pripravený zaujímavý program. Tešiť sa môžu na súťažné stanovištia, motivačné zbieranie nálepiek, športové aktivity, ale aj tvorivé dielne a workshopy tanca (latino a hip hop), prekážkové dráhy či spoločnú zábavnú rozcvičku. Tanečné choreografie predvedú deti zo CityKids a pre najmenších je pripravený oddychový kútik. Vítaní sú všetci, aj nezaregistrovaní účastníci.

Ilustračná foto: Jéssica Oliveira on Unsplash