Potrebujeme váš názor: Vďaka petícii za zachovanie 36 nám magistrát ponúkol kompromisné spoje ráno a poobede

Potrebujeme váš názor: Vďaka petícii za zachovanie 36 nám magistrát ponúkol kompromisné spoje ráno a poobede

Anketa – o ktorý spoj číslo 36 majú Bystričania záujem?

Milí obyvatelia, vďaka petícii za zachovanie pôvodnej trasy linky MHD číslo 36 a rozšírenie jej časového intervalu a trasy v rámci Záhorskej Bystrice pristúpil Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy a Dopravný podnik ku kompromisu a uvažuje o zaradení ranného a dvoch poobedných priamych spojov linky číslo 36 zo Záhorskej Bystrice do Dúbravky.

Išlo by o zaradenie školského spoja linky číslo 36 s odchodom zo Záhorskej Bystrice o 7.10 h ráno  a zaradení dvoch poobedných spojov z Dúbravky do Záhorskej Bystrice. Mimo ranného a dvoch poobedných spojov by mala linka číslo 36 obsluhovať len zastávky v rámci Záhorskej Bystrice.

O názor, ktoré poobedné spoje by boli najviac preferované pre Bystričanov, by sme radi požiadali vás, obyvateľov. Preto spúšťame anketu, v ktorej sa do nedele 15.10.2023 môžete vyjadriť, ktorý z poobedných časov by bol najviac žiadaný.

Na výber sú tri alternatívy:

A) spoje o 13.00 h a 14.00 h
B) spoje o 13.30 h a 14.30 h
C) spoje o 14.00 h a 15.00 h

Zahlasovať v ankete môžete prostredníctvom aplikácie v sekcii Anketa alebo preferované časy odchodu linky 36 z Dúbravky môžete napísať na starosta@zahorskabystrica.sk do nedeľnej polnoci. V pondelok 16.10.2023 budeme výsledky ankety komunikovať primátorovi a Dopravnému podniku, aby školskú linku 36 mohli od novembra spustiť. Informácie v súvislosti s linkou 36 budeme priebežne aktualizovať.

Zahlasovať môžete aj na tomto linku: https://polls.services.spravyomeste.sk/?post_type=poll&p=1128