Pomôžte nám nájsť rodinu, pre ktorú pobežíme na 2. ročníku Behu za zdravie

Pomôžte nám nájsť rodinu, pre ktorú pobežíme na 2. ročníku Behu za zdravie

V sobotu 29.6.2024 sa v Záhorskej Bystrici uskutoční už 2. ročník charitatívneho podujatia Beh za zdravie. Areál pumptracku znova ožije a privíta pretekárov, rekreačných bežcov, chodcov, nordic-walkerov, detičky v akomkoľvek veku, divákov či známe osobnosti. Cieľom projektu Beh za zdravie je najmä šírenie myšlienky „pohybom ku zdraviu“, výťažok z podujatia bude opäť venovaný chorému či postihnutému dieťatku, alebo alebo znevýhodnenej rodine, ktorá našu pomoc potrebuje. Pomôžte nám nájsť rodinu, ktorá ocení našu pomoc. Svoje tipy posielajte do nedele 3.3.2024.

Tak, ako minulý rok, dospelákov bude čakať nenáročná trať po uliciach Záhorskej Bystrice, deti si zasúťažia na rovinke priamo pri pumptracku. Okrem bežeckej časti bude pripravený aj pestrý sprievodný program. Po behu a obednom oddychu sa na vás budeme tešiť na Námestí Rodiny, kde bude pokračovať program Malých bystrických hodov.

Vlani bežci vyzbierali 1000 eur pre onkologicky chorého Adamka, ktorý si symbolický šek prišiel prevziať na pódiu bystrických hodov. Viac o príbehu Adamka si prečítajte tu: Beh za zdravie vyzbieral pre Adamka 1000 EUR

Milí Bystričania, radi by sme vás vyzvali, aby ste nám do nedele 3.3.2024 pomohli nájsť príbeh, ktorý v tomto roku Behom za zdravie podporíme. Poznáte vo svojom okolí niekoho, komu by sme mohli spolu vybehať nejaké financie na podporu? Vyplňte, prosím, krátky dotazník, organizátori si všetky tipy preštudujú a jeden vyberú.

https://forms.gle/PKpJJZurE21UkoiK9

Beh za zdravie spája ľudí, radosť z pohybu a radosť z pomoci druhým. Zarezervujte si termín 29.6.2024 a príďte si zašportovať s tým najlepším pocitom po dobehu – že ste okrem svojho zdravia spravili niečo aj pre zdravie iných.

Tešíme sa na všetkých malých aj veľkých účastníkov!