Poďakovanie starostu Jozefa Krúpu

Poďakovanie starostu Jozefa Krúpu

„Milí Bystričania, dovoľte mi v prvom rade poďakovať za vašu účasť vo vôbec prvých spojených voľbách, ktoré sa uskutočnili v sobotu 29. októbra. Voľby v Záhorskej Bystrici prebehli bez incidentov. Rád by som sa vám poďakoval za historicky najvyššiu podporu z vašej strany, vo voľbách starostu mestskej časti som získal viac ako 82 % hlasov, za ktoré som vám nesmierne vďačný. Veľmi si túto vysokú podporu vážim a beriem ju ako záväzok splniť ohlásené ciele a ďalej rozvíjať našu mestskú časť, aby sa stala jednou z najlepších lokalít v rámci Bratislavy. 

Zároveň si veľmi vážim vaše hlasy, ktorými som sa stal poslancom mestského a župného zastupiteľstva. Spojenie starostu a poslanca mesta a župy považujem za kľúčové pri rozvoji mestskej časti, čo sa už ukázalo aj v predchádzajúcom volebnom období. Aj nasledujúce štyri roky budem presadzovať záujmy v prospech Záhorskej Bystrice na magistráte a na župe.

Dovoľte mi zároveň poďakovať za podporu môjho poslaneckého tímu, ktorý ste svojimi hlasmi zvolili za poslancov miestneho zastupiteľstva. Sme odhodlaní spoločne naplniť ohlásené programové ciele a zrealizovať veľké projekty, ktoré Záhorskú Bystricu čakajú – či už to je výstavba novej školy na Holom vrchu, nový športovo-oddychový areál na Krčoch, výstavba cyklotrasy v smere do Lamača, alebo nový supermarket na Ivancoch a mnoho ďalších projektov, vďaka ktorým chceme naďalej rozvíjať našu mestskú časť.“
Váš starosta Jozef Krúpa

Tu nájdete: Výsledky komunálnych volieb a volieb samosprávnych v Záhorskej Bystrici