Počas septembra môžete bežať aj virtuálny Beh za zdravie

Počas septembra môžete bežať aj virtuálny Beh za zdravie

V júli sme vďaka Behu za zdravie pomohli onkologicky chorému Adamkovi a vyzbierali na jeho liečbu 1000 eur. Na podporu prebiehajúcej rekonštrukcie a modernizácie oddelenia veľkých detí na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH bola spustená virtuálna verzia Behu za zdravie, do ktorej sa môžete zapojiť až do konca septembra. Táto akcia sa koná v spolupráci s neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou a svoje metre a kilometre môže každý bežec či chodec premeniť na pomoc.

„Prihláste sa kedykoľvek počas septembra na virtuálny Beh za zdravie. Štartovné je 10 eur, no ak chcete, prispieť môžete pokojne aj viac. Výšku príspevku si zvolíte pri registrácii. Odbehnite, odkráčajte alebo odturistikujte kdekoľvek na svete akúkoľvek vzdialenosť, čísla v tomto prípade nie sú vôbec podstatné. Údaje o svojej aktivite nahrajte online podľa inštrukcií, ktoré vám prídu po registrácii, a je to! Ste súčasťou tohto úžasného charitatívneho projektu a môžete mať dobrý pocit, že ste svojou aktivitou pomohli budovať príjemné prostredie pre liečbu detí s rakovinou,“ hovorí Zuzana Dömény, spoluorganizátorka Behu za zdravie.

Registrácia prebieha na stránke Beh za zdravie VIRTUAL 2023 (sportsoft.cz)

Počas septembra prebiehajú rozličné súťaže o zaujímavé ceny na sociálnych sieťach profilu @behzazdravie.

Ako prebieha virtuálny beh?
➡️ prihláste sa cez registračný link
➡️ skontrolujte svoj email, nájdete tam inštrukcie pre stiahnutie svojho štartovného čísla a údaje pre prihlásenie do svojho virtuálneho konta
➡️ odbehnite, odkráčajte, odturistikujte kdekoľvek na svete akúkoľvek vzdialenosť
➡️ údaje zo svojej aktivity nahrajte do 24 hodín do svojho konta
➡️ užívajte si pocit, že ste svojou aktivitou pomohli dobrej veci
Ak sa vám tento pocit zapáči, celý proces opakujte, prihlásiť sa môžete pokojne aj 20-krát 🙃.

Výťažok z tohto podujatia poputuje neziskovej organizácii Deťom s rakovinou a ich aktivite – modernizácii oddelenia veľkých detí na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH.
Poďte spolu s nami pomôcť vybudovať bezpečné a príjemné prostredie pre liečbu detí s rakovinou.