OLO Taxi môžu využiť všetci Bratislavčania

OLO Taxi môžu využiť všetci Bratislavčania

Milí obyvatelia, spoločnosť OLO ponúka službu OLO Taxi, ktorá je určená na odvoz objemného odpadu. OLO Taxi je možné objednať si na celom území Bratislavy. Služba je spoplatnená sumou 35 EUR. V prípade, že máte o službu OLO Taxi záujem, stačí vyplniť objednávkový formulár na stránke www.olo.sk alebo kontaktovať spoločnosť OLO na čísle 02/50 110 111. Presný dátum a čas výkonu služby bude určený po vzájomnej dohode.

Služba OLO Taxi zahŕňa dopravné náklady, nakládku odpadu, jeho odvoz a vykládku odpadu. Maximálny objem vozidla je 7 m3 a váha odpadu sa musí zmestiť do 3 ton. Jednou z podmienok je aj to, že všetok odpad (vrátane objemného odpadu) musí byť pripravený na odvoz pred domom na adrese, na ktorú sa OLO Taxi privoláva.

Služba OLO Taxi je určená na odvoz objemného odpadu, ako je starý nábytok, čalúnený nábytok, skrine, stoličky, stoly, postele, matrace, drevo, podlahová krytina – linoleum, koberce, drevené a laminátové podlahoviny, periny, textílie.

OLO Taxi neslúži na odvoz stavebného odpadu a elektrospotrebičov, biologicky rozložiteľného odpadu a nebezpečného odpadu.

Nakládku odpadu vykoná posádka vozidla OLO a. s., odpad musí byť pripravený pred objektom, na mieste dostupnom pre zvozovú techniku OLO. Zamestnanci OLO nevynášajú odpad z interiérov bytov, domov, pivníc a pod.
Služba sa vykonáva v pondelok až sobotu; v pondelok až piatok v časoch 7:00 h, 9:00 h, 11:00 h a 13:00 h a v sobotu v časoch 7:00 h, 9:00 h a 11:00 h.

Objednávkový formulár nájdete tu:

Objednávka služieb pre obyvateľov