Divadelné predstavenie KRVAVÉ PENIAZE 16.5.2024

Divadelné predstavenie KRVAVÉ PENIAZE 16.5.2024

Milí obyvatelia, vo štvrtok 16. mája 2024 sa bude v Spoločenskom dome konať divadelné predstavenie Krvavé peniaze, v ktorom sa predstavia Helena Krajčiová, Vladimír Kobielsky či Kristína Greppelová. Vstupenky si môžete zakúpiť v podateľni miestneho úradu každý pracovný deň a v miestnej knižnici v pondelok, stredu a piatok od 14.00 -17.00 h. Cena vstupenky je 20 €. Pre držiteľov karty výhod 17 €.

Divadlo MÚZA TEATRO v spolupráci so štúdiom L+S Vám prináša napínavú detektívku “KRVAVÉ PENIAZE”.
Mark a Liz sú manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť na dievčatá, ona je neúspešná herečka, ktorá hľadá útechu v alkohole.Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou času, kedy sa definitívne rozídu …keď zrazu začnú záhadné telefonáty a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva…na povrch začne vychádzať krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivé krimi, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladá krásna susedka Sue.

Účinkujú :Vladimír Kobielsky / alt. Ľubš Kostelný, Helena Krajčiová, Kristína Greppelová, Diana Ristová / alt. Ráchel Šoltésová

Autori :              Heather Brothers (bratia Heatherovci)
Preklad :            Danica Hričová
Réžia                 Michal Spišák
Dĺžka :               1,5 h, nemá prestávku

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať: 0901 795 499, 02 65956 110